עברית العربية English Русский Español Français
איך מגיעים לכאן

Google Map

הגעה באוטובוס

אוטובוסים 361 \ 501 מחיפה או צפת \ קריית שמונה עוצרים באמירים כל 30 דקות בערך. אוטובוס 982 מירושלים עוצר בצומת מירון כל שעתיים. אם הנהג לא מסכים להוריד אתכם באמירים, קחו מצומת מירון את אוטובוס 361 בחזרה לאמירים (5 דקות נסיעה). אוטובוסים מצפת, חיפה (דרך רכבת עכו), ירושלים, בני ברק (דרך הרצליה, נתניה, אולגה, קיסריה) עוצרים בכניסה לישוב, כמה דקות הליכה מאיתנו. אוטובוסים מטבריה, עפולה, קריית שמונה עוצרים בצומת חנניה, כמה דקות נסיעה (באוטובוס נוסף) מאיתנו. לזמנים ופרטים ראו אתר משרד התחבורה: www.bus.gov.il ביתנו הוא הבית החמישי מימין מהכניסה לאמירים.

הגעה ברכבת

רכבות מהמרכז ובאר-שבע יוצאות צפונה באופן סדיר. אפשר לרדת בחיפה או בעכו ולקחת אוטובוס 361 או 501 לאמירים. ביתנו הוא הבית החמישי מימין מהכניסה לאמירים. ראו לוח זמנים באתר הרכבת

באופניים או במכונית

סעו בכביש 85; עכו – עמיעד, עד לצומת חנניה (צומת 7), פונים לכביש 866; לצפת, אחרי 5 ק"מ מגיעים לאמירים. ביתנו הוא הבית החמישי מימין מהכניסה לאמירים, חניה מסודרת ממתינה לכם. ניתן להקעש בווייז: און בר קייט.

04-6989803
skype:ohnbar

As featured in TimeOut Israel Travellers' Choice 2013 - Top 20 B&Bs and Inns in Israel
פנו אלינו

מחירון האביב בתוקף . מבצעים!

חדש! בואו להנות ממבצע צימר - מחירון החורף + טיפול הירגעות בשיטת הביופידבק - 199 ש"ח במקום 400 ש"ח לשעת טיפול!

בגליל שלנו הטבע ירוק מתמיד, הנחלים זורמים והפריחה מהממת!

באמצע שבוע ובסופי שבוע רגילים: הנחה לסטודנטים, שרות לאומי, חיילים, ולמגיעים בתחבורה ציבורית. ההנחה היא להזמנה של שני לילות מינימום. אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים, אין כפל הנחות.

לקוחותינו הנאמנים - מקבלים הנחת לקוח חוזר. אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים.

מתוך החצר שלנו תוכלו לצאת לטיול רגלי בשמורת הטבע הצמודה אלינו.

חדש!! תהנו מקפה איטלקי טרי ומשובח בכל היחידות - מכונת אספרסו + טבליות, בסוויטת: שחר, שני, חורש, העץ הסגול, הבאר הקסומה, כנרת ובוסתן - תנור אפיה חשמלי 43 ליטר.

חדש!! לטובת הרגישים למזגנים (הקיימים בכל יחידת אירוח), ולמען חוסכי האנרגיה - מאווררים בכל חדר.

חדש!! חדר כביסה חדש עומד לשרותיכם, הוא כולל מכונת כביסה ומייבש, השימוש הוא בתשלום סביר, המים משתלבים במערכת המחזור בחצר ומשקים - לאחר סינון - את הבוסתן שלנו.

אין כפל הנחות ומבצעים.

אינטרנט קווי איכותי בכל יחידה (החליף את האלחוטי - כי אנו מחוייבים לבריאות שלכם).

בבקשה שימו לב, אנחנו נכנסים לצימר, כל יומיים בתאום עימכם בין השעות 10:00-13:00, לנקות ולהחליף מגבות רק בהזמנות של 4 לילות ומעלה.

אין קבלת אורחים אחרי 21:00, אלא בתאום מראש.

print page