עברית العربية English Русский Español Français
התחשבות בסביבה

"איננו מקבלים את העולם בירושה מהורינו.
אנו מקבלים את העולם בהשאלה מילדינו.
חובה עלינו להחזירו להם במצב טוב ככל הניתן."
- פתגם אינדיאני עתיק

און בר קייט בכפר, מיישמת - כנר לרגליה - התחשבות ומודעות לידידותיות לסביבה ולשימורה:

  • האתר מאוחסן בשרתים של חברת DreamHost. חברה זו היא בבעלות עובדיה והיא רוכשת מספיק אשראי-פחמן בשביל לאפס (באופן עקיף ותאורטי) את הפחמן שהיא מייצרת. פירוט מלא באנגלית כאן.
  • חיסכון באנרגיה ומיקרו-אקלים נוח בתוך יחידת האירוח: קירות החוץ והגגות של כל יחידות האירוח מבודדים בבידוד תרמי מסיבי; כמעט כל הזיגוג בחלונות - זכוכית בידודית כפולה; מרבית החלונות פונים לדרום - על מנת ליהנות מהשמש בחורף; תריסים חיצוניים ברוב הפתחים; רוב יחידות האירוח כוללות אלמנטים של בנייה מסיבית לטובת אגירת חום בחורף וקור בקיץ; רוב החלונות והדלתות (עם דלת רשת נוספת) פונים לכיווני זרימת האוויר של הבריזות בקיץ; מאווררים מותקנים בכל חדר; מערכות החימום מבוססות על משאבות חום יעילות - מזגנים עצמאיים בכל חדר; מערכות הספקת המים החמים מבוססות על קווי הזנה קצרים ומבודדים ומערכת אגירה מבודדת היטב ועצמאית לכל יחידה; לא תמצאו אצלנו ג'קוזים, המלאים כל הזמן, במים חמים עם תוספות כלור; התאורה ביחידות האירוח ובחצר, כוללת גופי תאורה PL יעילים וחסכניים.
  • אנחנו חוסכים במים: מים חמים מיידיים, חסכמים בברזים. ניצול מי הג'קוזים, המקלחות, כיורי הרחצה, וחדר הכביסה להשקיית בוסתן עצי הפרי (לאחר סינון), ניצול מי המזגנים להשקיית הגינון שלנו. השקיית הגינה מבוצעת באופן ממוחשב ובטיפטוף. הפטיו בצימרים צמודי הקרקע מרוצפים עם גינון - מינימום מדשאות.
  • עיקר חומרי הניקוי, שבהם מנקים את יחידות האירוח, הם חומרים ידידותיים לסביבה (מתוצרת חברת SAFE CARE השוויצרית). היחידות צבועות עם צבעים ידידותיים - על בסיס מים.
  • בחצרנו הכול גדל באופן אורגני - ללא שום ריסוס כימיקלי. בצימרים - הרחקת המזיקים, למשל, כוללת ריסוס מיוחד המבוסס על שמן המופק מקליפות תפוזים ועל חומר המופק מחרציות - אנו לא מרססים בחומרים כימיים מונעים.
  • אנחנו מאמינים במיחזור של: בקבוקי פלסטיק, עיתונים, נייר משרדי, קרטונים, בקבוקי וצנצנות זכוכית, קופסאות שימורים, סוללות וזבל אורגני המתאים לקומפוסט - נודה לאורחינו אם יפרידו את סוגי הפסולת - אנו נדאג להמשך הטיפול.
  • אנחנו אוהבים אוויר הרים צלול כיין - חימום יחידות האירוח בחורף וחימום המים החמים מבוסס על חשמל (במקום ארובות מעשנות...).
  • ניתן להגיע בתחבורה ציבורית להרבה אתרים יפים באזור - נשמח להנחות אתכם. נמליץ על מסלולים רבים של הליכה רגועה ו"נקייה" בטבע.

04-6989803
+972544600727
skype:ohnbar

As featured in TimeOut Israel Travellers' Choice 2013-2018 - Top 20 B&Bs and Inns in Israel, Top 25 in the Middle-east We are a vegan-friendly business!
צרו קשר זהו טופס קשר בלבד; ההזמנה סגורה רק לאחר שתקבלו מאיתנו הודעה חוזרת שמאשרת את ההזמנה. אם לא קיבלתם הודעה מאשרת, ההזמנה לא סגורה ויש ליצור קשר טלפוני\ווצפ.
לילותחדשות ומבצעים

חדש! עמדות טעינה בתשלום לרכב חשמלי!

בגליל שלנו הטבע ירוק מתמיד, הנחלים זורמים והפריחה מהממת!

באמצע שבוע ובסופי שבוע רגילים: למזמינים 3 לילות ומעלה - מהמחירון הרגיל - הנחה לסטודנטים, שרות לאומי, חיילים, לקוחות חוזרים ולמגיעים בתחבורה ציבורית. למעט מבצעים - אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים. אין כפל הנחות.

תהנו מקפה איטלקי טרי ומשובח בכל היחידות - מכונת אספרסו + טבליות, תנורי אפיה גדולים בכל הצימרים.

לטובת הרגישים למזגנים (הקיימים בכל יחידת אירוח), ולמען חוסכי האנרגיה - מאווררים בכל חדר.

חדר כביסה עומד לשרותיכם, הוא כולל מכונת כביסה ומייבש, השימוש הוא בתשלום סביר. המים ממקלחות, כיורים, כביסה וג'קוזים, משתלבים במערכת המיחזור בחצר ומשקים - לאחר סינון - את הבוסתן שלנו.

אינטרנט קווי איכותי - סיבים אופטיים מהירים + שקע למחשב.

בבקשה שימו לב, אנחנו נכנסים לצימר, כל יומיים בתאום עימכם בין השעות 8:00-10:30, לנקות ולהחליף מגבות רק בהזמנות של 4 לילות ומעלה.

אין קבלת אורחים אחרי 21:00, אלא בתאום מראש. התשלום עבור השהות בצימר בבוקר יום ההגעה ע"י חיוב האשראי.

אורחים עם כלבים: חשוב להודיע ולתאם איתנו מראש יחידה עם חצר פרטית, בתנאי שהכלב שקט, לא יפריע לאורחים אחרים ולא יעלה על הריהוט (את השטיחים נגלגל מראש והנכם מתבקשים להביא את מיטתו). ישנו חיוב חד פעמי של 50 ש"ח לכל בעל חיים - בבית בארי - 75 ש"ח. אם לא מודיעים מראש - החיוב - 100 ש"ח, בבית בארי 150 ש"ח.

print page