עברית العربية English Русский Español Français
אודות המשפחה

ב-1976, הגיעו און (נתן) וענוה יחד עם תינוקם הבכור אופק, לאמירים, והתאהבו במקום. שם החליטו לבנות את ביתם ולגדל את ילדיהם, דור רביעי של צמחונים, אוהבי טבע, סביבה ובעלי חיים...וזאת עשו.

ענוה למדה ריפוי בעיסוק ואחר כך התמחתה בייעוץ חינוכי ושיקומי, פסיכופיזיולוגיה וטיפול בשיטת הביופידבק עם ילדים ומבוגרים כולל שילוב-EMDR, בהמשך למדה והוכשרה כגרפולוגית מוסמכת. בשנים האחרונות התמחתה ענוה בתזונה בריאה, מניעת מחלות והקשר שבין הביולוגיה והפסיכולוגיה. ניתן לקבל אצלה גם יעוץ תזונתי. און למד ארכיטקטורה והתמחה בבנייה אקלימית וסולרית פסיבית. תוך כדי עבודתם, לימודיהם וגידול ילדיהם, שקדו און וענוה על פיתוח החצר הגדולה, נטיעת עצי נוי ופרי מגוונים ביותר, שתילת פרחים, שיחים ועשבי מרפא ותבלין, ויצירת פרגולות מכוסות גפנים, הנותנות שפע פרי וצל בקיץ... הבית גדל בהדרגה עם הרחבת המשפחה, ואחר כך נוספו בתי האורחים ויחידות הנופש. הכל תוכנן תוך מחשבה והשקעה בפרטים הקטנים, באסתטיות רבה, ותשומת לב מיוחדת לפרטיות, לאווירה ולשמירת הטבע, הנוף ואיכות הסביבה. חמשת הילדים הם: אופק, אליפל, בארי, אשד ואגם.

04-6989803
skype:ohnbar

As featured in TimeOut Israel Travellers' Choice 2013 - Top 20 B&Bs and Inns in Israel
פנו אלינו

מחירון האביב בתוקף . מבצעים!

חדש! בואו להנות ממבצע צימר - מחירון החורף + טיפול הירגעות בשיטת הביופידבק - 199 ש"ח במקום 400 ש"ח לשעת טיפול!

בגליל שלנו הטבע ירוק מתמיד, הנחלים זורמים והפריחה מהממת!

באמצע שבוע ובסופי שבוע רגילים: הנחה לסטודנטים, שרות לאומי, חיילים, ולמגיעים בתחבורה ציבורית. ההנחה היא להזמנה של שני לילות מינימום. אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים, אין כפל הנחות.

לקוחותינו הנאמנים - מקבלים הנחת לקוח חוזר. אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים.

מתוך החצר שלנו תוכלו לצאת לטיול רגלי בשמורת הטבע הצמודה אלינו.

חדש!! תהנו מקפה איטלקי טרי ומשובח בכל היחידות - מכונת אספרסו + טבליות, בסוויטת: שחר, שני, חורש, העץ הסגול, הבאר הקסומה, כנרת ובוסתן - תנור אפיה חשמלי 43 ליטר.

חדש!! לטובת הרגישים למזגנים (הקיימים בכל יחידת אירוח), ולמען חוסכי האנרגיה - מאווררים בכל חדר.

חדש!! חדר כביסה חדש עומד לשרותיכם, הוא כולל מכונת כביסה ומייבש, השימוש הוא בתשלום סביר, המים משתלבים במערכת המחזור בחצר ומשקים - לאחר סינון - את הבוסתן שלנו.

אין כפל הנחות ומבצעים.

אינטרנט קווי איכותי בכל יחידה (החליף את האלחוטי - כי אנו מחוייבים לבריאות שלכם).

בבקשה שימו לב, אנחנו נכנסים לצימר, כל יומיים בתאום עימכם בין השעות 10:00-13:00, לנקות ולהחליף מגבות רק בהזמנות של 4 לילות ומעלה.

אין קבלת אורחים אחרי 21:00, אלא בתאום מראש.

print page