עברית العربية English Русский Español Français
אודות המשפחה

ב-1976, הגיעו און (נתן) וענוה יחד עם תינוקם הבכור אופק, לאמירים, והתאהבו במקום. שם החליטו לבנות את ביתם ולגדל את ילדיהם, דור רביעי של צמחונים, אוהבי טבע, סביבה ובעלי חיים...וזאת עשו.

ענוה למדה ריפוי בעיסוק ואחר כך התמחתה בייעוץ חינוכי ושיקומי, פסיכופיזיולוגיה וטיפול בשיטת הביופידבק עם ילדים ומבוגרים כולל שילוב-EMDR, בהמשך למדה והוכשרה כגרפולוגית מוסמכת. בשנים האחרונות התמחתה ענוה בתזונה בריאה, מניעת מחלות והקשר שבין הביולוגיה והפסיכולוגיה. ניתן לקבל אצלה גם יעוץ תזונתי. און למד ארכיטקטורה והתמחה בבנייה אקלימית וסולרית פסיבית. תוך כדי עבודתם, לימודיהם וגידול ילדיהם, שקדו און וענוה על פיתוח החצר הגדולה, נטיעת עצי נוי ופרי מגוונים ביותר, שתילת פרחים, שיחים ועשבי מרפא ותבלין, ויצירת פרגולות מכוסות גפנים, הנותנות שפע פרי וצל בקיץ... הבית גדל בהדרגה עם הרחבת המשפחה, ואחר כך נוספו בתי האורחים ויחידות הנופש. הכל תוכנן תוך מחשבה והשקעה בפרטים הקטנים, באסתטיות רבה, ותשומת לב מיוחדת לפרטיות, לאווירה ולשמירת הטבע, הנוף ואיכות הסביבה. חמשת הילדים הם: אופק, אליפל, בארי, אשד ואגם.


04-6989803
+972544600727
skype:ohnbar

As featured in TimeOut Israel Travellers' Choice 2013-2018 - Top 20 B&Bs and Inns in Israel, Top 25 in the Middle-east We are a vegan-friendly business!
צרו קשר זהו טופס קשר בלבד; ההזמנה סגורה רק לאחר שתקבלו מאיתנו הודעה חוזרת שמאשרת את ההזמנה. אם לא קיבלתם הודעה מאשרת, ההזמנה לא סגורה ויש ליצור קשר טלפוני\ווצפ.
לילותחדשות ומבצעים
  • מבצעים מאד מוזלים עד החזרה לשיגרה!!

  • מבצע אחרי הקיץ - 1/9/19 ועד 30/6/20 - לא כולל חגים - המחירון הרגיל המוזל - מבצעים למזמינים 2 לילות ומעלה!!

  • מבצע חגים - מחירון החגים המוזל - מבצעים למזמינים 3 לילות ומעלה!

  • בחגים 3 לילות מינימום (לילה או שניים על בסיס זמינות).

  • בחגים, ניתן להנות מהמבצעים של 2 ו3 לילות - רק בהגעה מימי ראשון או שלישי או חמישי. אין עזיבה בשבת.

  • הבריכה החצי-אולימפית של אמירים פועלת בחודש ספטמבר - מספר שעות כל יום - כניסה חופשית לאורחים שלנו.

בגליל שלנו הטבע ירוק מתמיד, הנחלים זורמים והפריחה מהממת!

באמצע שבוע ובסופי שבוע רגילים: הנחה לסטודנטים, שרות לאומי, חיילים, ולמגיעים בתחבורה ציבורית. למעט מבצעים - אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים. אין כפל הנחות.

מתוך החצר שלנו תוכלו לצאת לטיול רגלי בשמורת הטבע הצמודה אלינו.

חדש! כל מזרוני המיטות הזוגיות שודרגו (200 / 160 ס"מ)!!

חדש!! אצלנו ט"ו בשבט כל השנה! קערה עם מבחר פירות יבשים על חשבון הבית!

חדש!! תהנו מקפה איטלקי טרי ומשובח בכל היחידות - מכונת אספרסו + טבליות, תנורי אפיה גדולים בכל הצימרים. שקיות אשפה ידידותיות לסביבה עשויות מתירס.

חדש!! לטובת הרגישים למזגנים (הקיימים בכל יחידת אירוח), ולמען חוסכי האנרגיה - מאווררים בכל חדר. שקיות אשפה מתירס - מתכלות המהירות בטבע!

חדש!! חדר כביסה חדש עומד לשרותיכם, הוא כולל מכונת כביסה ומייבש, השימוש הוא בתשלום סביר. המים ממקלחות, כיורים, כביסה וג'קוזים, משתלבים במערכת המיחזור בחצר ומשקים - לאחר סינון - את הבוסתן שלנו.

אינטרנט קווי איכותי בכל יחידה (החליף את האלחוטי - כי אנו מחוייבים לבריאות שלכם).

בבקשה שימו לב, אנחנו נכנסים לצימר, כל יומיים בתאום עימכם בין השעות 10:00-13:00, לנקות ולהחליף מגבות רק בהזמנות של 4 לילות ומעלה.

אין קבלת אורחים אחרי 21:00, אלא בתאום מראש. התשלום עבור השהות בצימר מתבצע בעת ההגעה.

אורחים עם כלבים: חשוב להודיע ולתאם איתנו מראש יחידה עם חצר פרטית, בתנאי שהכלב שקט, לא יפריע לאורחים אחרים ולא יעלה על הריהוט (את השטיחים נגלגל מראש והנכם מתבקשים להביא את מיטתו).

print page