עברית العربية English Русский Español Français
איך מגיעים לכאן

Google Map

הגעה באוטובוס

אוטובוסים 361 \ 501 מחיפה או צפת \ קריית שמונה עוצרים באמירים כל 30 דקות בערך. אוטובוס 982 מירושלים עוצר בצומת מירון כל שעתיים. אם הנהג לא מסכים להוריד אתכם באמירים, קחו מצומת מירון את אוטובוס 361 בחזרה לאמירים (5 דקות נסיעה). אוטובוסים מצפת, חיפה (דרך רכבת עכו), ירושלים, בני ברק (דרך הרצליה, נתניה, אולגה, קיסריה) עוצרים בכניסה לישוב, כמה דקות הליכה מאיתנו. אוטובוסים מטבריה, עפולה, קריית שמונה עוצרים בצומת חנניה, כמה דקות נסיעה (באוטובוס נוסף) מאיתנו. לזמנים ופרטים ראו אתר משרד התחבורה: www.bus.gov.il ביתנו הוא הבית החמישי מימין מהכניסה לאמירים.

הגעה ברכבת

רכבות מהמרכז ובאר-שבע יוצאות צפונה באופן סדיר. אפשר לרדת בחיפה או בעכו ולקחת אוטובוס 361 או 501 לאמירים. ביתנו הוא הבית החמישי מימין מהכניסה לאמירים. ראו לוח זמנים באתר הרכבת

באופניים או במכונית

סעו בכביש 85; עכו – עמיעד, עד לצומת חנניה (צומת 7), פונים לכביש 866; לצפת, אחרי 5 ק"מ מגיעים לאמירים. ביתנו הוא הבית החמישי מימין מהכניסה לאמירים, חניה מסודרת ממתינה לכם. ניתן להקעש בווייז: און בר קייט.


04-6989803
+972544600727
skype:ohnbar

As featured in TimeOut Israel Travellers' Choice 2013-2018 - Top 20 B&Bs and Inns in Israel, Top 25 in the Middle-east We are a vegan-friendly business!
צרו קשר זהו טופס קשר בלבד; ההזמנה סגורה רק לאחר שתקבלו מאיתנו הודעה חוזרת שמאשרת את ההזמנה. אם לא קיבלתם הודעה מאשרת, ההזמנה לא סגורה ויש ליצור קשר טלפוני\ווצפ.
לילותחדשות ומבצעים

חדש! עמדות טעינה בתשלום לרכב חשמלי!

בגליל שלנו הטבע ירוק מתמיד, הנחלים זורמים והפריחה מהממת!

באמצע שבוע ובסופי שבוע רגילים: למזמינים 3 לילות ומעלה - מהמחירון הרגיל - הנחה לסטודנטים, שרות לאומי, חיילים, לקוחות חוזרים ולמגיעים בתחבורה ציבורית. למעט מבצעים - אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים. אין כפל הנחות.

תהנו מקפה איטלקי טרי ומשובח בכל היחידות - מכונת אספרסו + טבליות, תנורי אפיה גדולים בכל הצימרים.

לטובת הרגישים למזגנים (הקיימים בכל יחידת אירוח), ולמען חוסכי האנרגיה - מאווררים בכל חדר.

חדר כביסה עומד לשרותיכם, הוא כולל מכונת כביסה ומייבש, השימוש הוא בתשלום סביר. המים ממקלחות, כיורים, כביסה וג'קוזים, משתלבים במערכת המיחזור בחצר ומשקים - לאחר סינון - את הבוסתן שלנו.

אינטרנט קווי איכותי - סיבים אופטיים מהירים + שקע למחשב.

בבקשה שימו לב, אנחנו נכנסים לצימר, כל יומיים בתאום עימכם בין השעות 8:00-10:30, לנקות ולהחליף מגבות רק בהזמנות של 4 לילות ומעלה.

אין קבלת אורחים אחרי 21:00, אלא בתאום מראש. התשלום עבור השהות בצימר בבוקר יום ההגעה ע"י חיוב האשראי.

אורחים עם כלבים: חשוב להודיע ולתאם איתנו מראש יחידה עם חצר פרטית, בתנאי שהכלב שקט, לא יפריע לאורחים אחרים ולא יעלה על הריהוט (את השטיחים נגלגל מראש והנכם מתבקשים להביא את מיטתו). ישנו חיוב חד פעמי של 50 ש"ח לכל בעל חיים - בבית בארי - 75 ש"ח. אם לא מודיעים מראש - החיוב - 100 ש"ח, בבית בארי 150 ש"ח.

print page