עברית العربية English Русский Español Français
בריכה, כביסה, דואר, קניות...

במהלך חופשתכם אצלנו תוכלו ליהנות מהשירותים הבאים:

  • בריכת השחייה - בקיץ ובחגים - שעות פתיחה בריכת אמירים פועלת בחודשים יולי ואוגוסט, בסופ"שים בחודש יוני - כולל בשבועות, ובימות החול בשבוע האחרון של יוני - בשעות אחה"צ, ובחודש ספטמבר לפי תנאי מזג האוויר. הכניסה לבריכה חופשית לאורחים שלנו. מדובר בבריכה חצי אולימפית + בריכה נפרדת מחוממת לפעוטות. אחרי ט' באב בימים ראשון עד שישי, יש בבקרים שעות נפרדות: 8:00-9:00 - גברים בלבד, 9:00-10:00 - נשים בלבד.
  • קונצרטים בקיץ בימי שישי אחר הצהריים - כניסה חופשית לאורחים שלנו.
  • טלפונים סלולרים - יש קליטה בין טובה לסבירה לכל החברות. מומלץ לכבות את המכשירים וליהנות מחופשתכם!
  • חדר כביסה חדש עומד לשרותיכם, הוא כולל מכונת כביסה ומייבש, השימוש הוא בתשלום סביר, המים משתלבים במערכת המחזור בחצר ומשקים - לאחר סינון - את הבוסתן שלנו. כביסה - בימי א', ג' ו-ה', מגיע אלינו רכב של מכבסה מכרמיאל - ניתן לשלוח כביסה מלוכלכת ולקבלה נקייה - בימים אלה (בתשלום סמלי). ניתן גם לגשת למכבסה בכרמיאל (15 דקות נסיעה מאמירים).
  • דואר - דואר נע מגיע לאמירים כל יום בצהריים, למעט ימי שישי, ערבי חג ושבתות. סניפי דואר יש במרחק כמה דקות נסיעה במושב מירון ובכפר רמה (פעיל גם בשבת וחג}.
  • ביביסיטינג - אם תרצו לצאת בערב או לנוח בצהריים - נשמח למצוא עבורכם ביביסיטר חביב שיוכל להעסיק את הילדים ותוכלו לצאת בראש שקט...
  • 3 דקות מאמירים - במעיין פרוד, תוכלו למלא בבקבוקים, מי מעיין טריים ואייכותיים - חינם!
  • קניות: באמירים - יש מספר גלריות, עשבי תה ומרפא יש ב"שירת העשבים", וחנות הודית "רישיקש"; בצפת - ברובע האמנים; בראש פינה - באזור העתיק בקצה ההר - שפע אמנים וגלריות; יקב דלתון; בפקיעין- תמצאו את חנות המפעל למוצרי קוסמטיקה טבעיים של "סבתא ג'מילה" ובתי בד; בעין כמונים- גבינות; וברמה - ניתן לרכוש שמן זית איכותי וזיתים.

04-6989803
+972544600727
skype:ohnbar

As featured in TimeOut Israel Travellers' Choice 2013-2018 - Top 20 B&Bs and Inns in Israel, Top 25 in the Middle-east We are a vegan-friendly business!
צרו קשר זהו טופס קשר בלבד; ההזמנה סגורה רק לאחר שתקבלו מאיתנו הודעה חוזרת שמאשרת את ההזמנה. אם לא קיבלתם הודעה מאשרת, ההזמנה לא סגורה ויש ליצור קשר טלפוני\ווצפ.
לילותחדשות ומבצעים

חדש! עמדות טעינה בתשלום לרכב חשמלי!

בגליל שלנו הטבע ירוק מתמיד, הנחלים זורמים והפריחה מהממת!

באמצע שבוע ובסופי שבוע רגילים: למזמינים 3 לילות ומעלה - מהמחירון הרגיל - הנחה לסטודנטים, שרות לאומי, חיילים, לקוחות חוזרים ולמגיעים בתחבורה ציבורית. למעט מבצעים - אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים. אין כפל הנחות.

תהנו מקפה איטלקי טרי ומשובח בכל היחידות - מכונת אספרסו + טבליות, תנורי אפיה גדולים בכל הצימרים.

לטובת הרגישים למזגנים (הקיימים בכל יחידת אירוח), ולמען חוסכי האנרגיה - מאווררים בכל חדר.

חדר כביסה עומד לשרותיכם, הוא כולל מכונת כביסה ומייבש, השימוש הוא בתשלום סביר. המים ממקלחות, כיורים, כביסה וג'קוזים, משתלבים במערכת המיחזור בחצר ומשקים - לאחר סינון - את הבוסתן שלנו.

אינטרנט קווי איכותי - סיבים אופטיים מהירים + שקע למחשב.

בבקשה שימו לב, אנחנו נכנסים לצימר, כל יומיים בתאום עימכם בין השעות 8:00-10:30, לנקות ולהחליף מגבות רק בהזמנות של 4 לילות ומעלה.

אין קבלת אורחים אחרי 21:00, אלא בתאום מראש. התשלום עבור השהות בצימר בבוקר יום ההגעה ע"י חיוב האשראי.

אורחים עם כלבים: חשוב להודיע ולתאם איתנו מראש יחידה עם חצר פרטית, בתנאי שהכלב שקט, לא יפריע לאורחים אחרים ולא יעלה על הריהוט (את השטיחים נגלגל מראש והנכם מתבקשים להביא את מיטתו). ישנו חיוב חד פעמי של 50 ש"ח לכל בעל חיים - בבית בארי - 75 ש"ח. אם לא מודיעים מראש - החיוב - 100 ש"ח, בבית בארי 150 ש"ח.

print page