עברית العربية English Русский Español Français
בריכה, כביסה, דואר, קניות...

במהלך חופשתכם אצלנו תוכלו ליהנות מהשירותים הבאים:

  • בריכת השחייה - בקיץ ובחגים - שעות פתיחה
  • טלפונים סלולרים - יש קליטה בין טובה לסבירה לכל החברות. מומלץ לכבות את המכשירים וליהנות מחופשתכם!
  • חדר כביסה חדש עומד לשרותיכם, הוא כולל מכונת כביסה ומייבש, השימוש הוא בתשלום סביר, המים משתלבים במערכת המחזור בחצר ומשקים - לאחר סינון - את הבוסתן שלנו. כביסה - בימי א', ג' ו-ה', מגיע אלינו רכב של מכבסה מכרמיאל - ניתן לשלוח כביסה מלוכלכת ולקבלה נקייה - בימים אלה (בתשלום סמלי). ניתן גם לגשת למכבסה בכרמיאל (15 דקות נסיעה מאמירים).
  • דואר - דואר נע מגיע לאמירים כל יום בצהריים, למעט ימי שישי, ערבי חג ושבתות. סניפי דואר יש במרחק כמה דקות נסיעה במושב מירון ובכפר רמה (פעיל גם בשבת וחג}.
  • ביביסיטינג - אם תרצו לצאת בערב או לנוח בצהריים - נשמח למצוא עבורכם ביביסיטר חביב שיוכל להעסיק את הילדים ותוכלו לצאת בראש שקט...
  • 3 דקות מאמירים - במעיין פרוד, תוכלו למלא בבקבוקים, מי מעיין טריים ואייכותיים - חינם!
  • קניות: באמירים - יש מספר גלריות, עשבי תה ומרפא יש ב"שירת העשבים", וחנות הודית "רישיקש"; בצפת - ברובע האמנים; בראש פינה - באזור העתיק בקצה ההר - שפע אמנים וגלריות; יקב דלתון; בפקיעין- תמצאו את חנות המפעל למוצרי קוסמטיקה טבעיים של "סבתא ג'מילה" ובתי בד; בעין כמונים- גבינות; וברמה - ניתן לרכוש שמן זית איכותי וזיתים.
04-6989803
skype:ohnbar

As featured in TimeOut Israel Travellers' Choice 2013-2018 - Top 20 B&Bs and Inns in Israel, Top 25 in the Middle-east We are a vegan-friendly business!
פנו אלינו

חדשות ומבצעים

המחירון הרגיל המוזל בתוקף.

  • מבצע אחרי הקיץ - מה1/9/18 ועד 30/6/19- לא כולל חגים - המחירון הרגיל המוזל - מבצעים למזמינים 2 לילות ומעלה!!

  • מבצע חגים 18 - מחירון החגים המוזל - מבצעים למזמינים 2 לילות ומעלה!

  • במהלך חודש ספטמבר הבריכה תפעל: סוכות - כפוף למזג האוויר - 10:30 - 16:30. לאחר מכן עונת הרחצה מסתיימת!

בגליל שלנו הטבע ירוק מתמיד, הנחלים זורמים והפריחה מהממת!

באמצע שבוע ובסופי שבוע רגילים: הנחה לסטודנטים, שרות לאומי, חיילים, ולמגיעים בתחבורה ציבורית. למעט מבצעים - אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים. אין כפל הנחות.

לקוחותינו הנאמנים - מקבלים הנחת לקוח חוזר. למעט מבצעים - אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים. אין כפל הנחות ומבצעים.

מתוך החצר שלנו תוכלו לצאת לטיול רגלי בשמורת הטבע הצמודה אלינו.

חדש!! תהנו מקפה איטלקי טרי ומשובח בכל היחידות - מכונת אספרסו + טבליות, תנורי אפיה גדולים בכל הצימרים. שקיות אשפה ידידותיות לסביבה עשויות מתירס.

חדש!! לטובת הרגישים למזגנים (הקיימים בכל יחידת אירוח), ולמען חוסכי האנרגיה - מאווררים בכל חדר. שקיות אשפה מתירס - מתכלות המהירות בטבע!

חדש!! חדר כביסה חדש עומד לשרותיכם, הוא כולל מכונת כביסה ומייבש, השימוש הוא בתשלום סביר. המים ממקלחות, כיורים, כביסה וג'קוזים, משתלבים במערכת המיחזור בחצר ומשקים - לאחר סינון - את הבוסתן שלנו.

אינטרנט קווי איכותי בכל יחידה (החליף את האלחוטי - כי אנו מחוייבים לבריאות שלכם).

בבקשה שימו לב, אנחנו נכנסים לצימר, כל יומיים בתאום עימכם בין השעות 10:00-13:00, לנקות ולהחליף מגבות רק בהזמנות של 4 לילות ומעלה.

אין קבלת אורחים אחרי 21:00, אלא בתאום מראש. התשלום עבור השהות בצימר מתבצע בעת ההגעה.

print page