עברית العربية English Русский Español Français
*** נא לחשוב על הסביבה לפני שמדפיסים - ואם כן, אז על דף עם צד אחד משומש ***
און-בר קייט בכפר באמירים - www.amirim.com - 04-6989803
אודות האתר

האתר הישן 1999-2007האתר הישן 1999-2007
האתר הולחן על ידי אופק.

מעט היסטוריה: האתר הראשון נבנה בקיץ 1999 ונשאר עומד ויציב במשך 8 שנים(!). עם הזמן, טכנולוגיות מסוימות נעלמו (כמו עברית ויזואלית..) וטכנולוגיות חדשות הגיעו (אינטנט מהיר, CSS...), והיה דרוש לעדכן את האתר. היה קשה להמציא עיצוב חדש היפה מקודמו.. אך לאחר נסיונות שונים וכושלים - ולאחר שעות רבות - הרי התוצאה לפניכם. אני חוויתי את היצירה כחוויה אומנותית מהלב.

האתר מאוחסן בשרתים של חברת DreamHost. חברה זו היא בבעלות עובדיה והיא רוכשת מספיק אשראי-פחמן בשביל לאפס (באופן עקיף ותאורטי) את הפחמן שהיא מייצרת. פירוט מלא באנגלית כאן.

האתר עוצב ככלי לקבלת החלטה תוך השוואה בין כל יחידות האירוח שלנו. האתר כולל חומר רב נוסף, שיסייע לכם להנות מחופשתכם אצלנו. כל הצילומים בוצעו על ידינו, צלמים חובבים במצלמה פשוטה...

המוטיבים המרכזיים בעיצוב:

  • גישה נוחה לשלל העמודים ובמיוחד לעמודים של יחידות הנופש.
  • צבעים של זריחה וצבעים טבעיים מהגן.
  • דגש על הנוף המדהים.
  • לנסות להעביר דרך המדיום את גן העדן העשיר שנמצא כאן.

הפרחים המסמלים כל יחידה הם כולם פרחי בר (חוץ מהאפונה האהובה עלינו במיוחד) מהגינה שלנו באביב. כפי שאתם רואים - ליחידה הנושאת את שמי - הענקתי את פרח הבר-כאן - קראו כאן על החיבור שלי עם הצמח המופלא הזה..

הצילום הפנורמי בתחתית העמוד הוא חמש תמונות מחוברות שנלקחו מנקודה אחת מהחצר שלנו.

את הציור שבסמל ציירה הגברת סהרה.

תודה לסבתא שרונה על העזרה בתרגום לאנגלית. שימו לב! ספר הילדים ההיסטורי האהוב "מסע הבובות לארץ-ישראל" שנכתב ב-1934 ע"י אביה אברהם רגלסון (והיא גיבורת הספר, "אם הבובות" המקורית), יצא לאור מחדש, ואף תורגם על ידה לאנגלית. הספר נבחר השנה לפרויקט "מצעד הספרים" מטעם מש' החנוך לעודד קריאה איכותית, ונמצא למכירה במשרד הקבלה. מתנת-חג נפלאה לצעירים ברוחם מכל הגילים!

תודה רבה לדויד ברושין על התרגום לרוסית. דויד מציע את שרותי התרגום שלו: 0508-742944 או dbrushin@gmail.com אנחנו מאד מרוצים מהשרות שסיפק לנו וממליצים עליו בחום.

אופק רוצה להודות לגנבים שלקחו את המחשב ואת הגיבוי ובכך הכריחו אותו ליצור אתר חדש עם כיוון אחר...

האתר משתמש בטכנולוגיות של קוד פתוח - ביסודותיו php ו-SQlite.


04-6989803
+972544600727
skype:ohnbar

As featured in TimeOut Israel Travellers' Choice 2013-2018 - Top 20 B&Bs and Inns in Israel, Top 25 in the Middle-east We are a vegan-friendly business!
צרו קשר זהו טופס קשר בלבד; ההזמנה סגורה רק לאחר שתקבלו מאיתנו הודעה חוזרת שמאשרת את ההזמנה. אם לא קיבלתם הודעה מאשרת, ההזמנה לא סגורה ויש ליצור קשר טלפוני\ווצפ.
לילותחדשות ומבצעים

חדש! עמדות טעינה בתשלום לרכב חשמלי!

בגליל שלנו הטבע ירוק מתמיד, הנחלים זורמים והפריחה מהממת!

באמצע שבוע ובסופי שבוע רגילים: למזמינים 3 לילות ומעלה - מהמחירון הרגיל - הנחה לסטודנטים, שרות לאומי, חיילים, לקוחות חוזרים ולמגיעים בתחבורה ציבורית. למעט מבצעים - אין הנחות בקיץ, בחול המועד ובחגים. אין כפל הנחות.

תהנו מקפה איטלקי טרי ומשובח בכל היחידות - מכונת אספרסו + טבליות, תנורי אפיה גדולים בכל הצימרים.

לטובת הרגישים למזגנים (הקיימים בכל יחידת אירוח), ולמען חוסכי האנרגיה - מאווררים בכל חדר.

חדר כביסה עומד לשרותיכם, הוא כולל מכונת כביסה ומייבש, השימוש הוא בתשלום סביר. המים ממקלחות, כיורים, כביסה וג'קוזים, משתלבים במערכת המיחזור בחצר ומשקים - לאחר סינון - את הבוסתן שלנו.

אינטרנט קווי איכותי - סיבים אופטיים מהירים + שקע למחשב.

בבקשה שימו לב, אנחנו נכנסים לצימר, כל יומיים בתאום עימכם בין השעות 8:00-10:30, לנקות ולהחליף מגבות רק בהזמנות של 4 לילות ומעלה.

אין קבלת אורחים אחרי 21:00, אלא בתאום מראש. התשלום עבור השהות בצימר בבוקר יום ההגעה ע"י חיוב האשראי.

אורחים עם כלבים: חשוב להודיע ולתאם איתנו מראש יחידה עם חצר פרטית, בתנאי שהכלב שקט, לא יפריע לאורחים אחרים ולא יעלה על הריהוט (את השטיחים נגלגל מראש והנכם מתבקשים להביא את מיטתו). ישנו חיוב חד פעמי של 50 ש"ח לכל בעל חיים - בבית בארי - 75 ש"ח. אם לא מודיעים מראש - החיוב - 100 ש"ח, בבית בארי 150 ש"ח.

print page